გახდი ბუნების მეგობარი
2026 წლის ივნისში კრედო ბანკმა და მწვანე ანაბრის მფლობელმა მომხმარებლებმა, მარნეულის ტყე-პარკის დასუფთავების აქტივობა ჩაატარეს. პროექტის ფარგლებში ბუნებისთვის საზიანო ნარჩენებისგან დასუფთავდა ტერიტორიის 120,000 კვ.მ.
"მწვანე ანაბრის" პროექტის ფარგლებში, კრედო ბანკი და სადეპოზიტო სერტიფიკატის მფლობელები, ფონდისთვის ერთობლივად თმობდნენ მისაღები ფინანსური სარგებლის 1%-ს , რომლის შედეგადაც პროექტის დასაფინანსებლად საჭირო 20,000 ლარი სრულად შეგროვდა, რაც შესაძლებელი გახდა 2,000,000 ლარის ოდენობის მწვანე სადეპოზიტო სერტიფიკატების გახსნის შედეგად.

Grigoleti Coastal Cleanup
In June 2026, 120,000 sq. m. of Marneuli Forest Park was cleaned of waste harmful to nature through an environmental initiative implemented by Credo Bank and Green Deposit holders.
Within the framework of the "Green Deposit" project, Credo Bank and deposit certificate holders jointly donated 1% of the received financial benefit to the fund, as a result of which the 20,000 GEL required to finance the project was fully collected, which became possible as a result of the opening of 2,000,000 GEL of green deposit certificates.