Pay Box ჩასარიცხი აპარატი
ისარგებლე კრედო ბანკის სერვისცენტრებში განთავსებული სწრაფი გადახდის აპარატებით და განახორციელე კომფორტულად:
• ანგარიშზე თანხის შეტანა
• სესხის გადახდა
• ანაბარზე თანხის შეტანა
• საკრედიტო ბარათზე თანხის შეტანა
• სესხის მოთხოვნა - განაცხადის შევსება
• კომუნალური და სხვა გადახდების შესრულება
*სწრაფი გადახდის აპარატით სარგებლობა შესაძლებელია ქართულ და ინგლისურ ენებზე
როგორ შევიტანო თანხა როგორც საკუთარ, ისე სხვა/მესამე პირის ანგარიშზე?
• ანგარიშზე თანხის შესატანად, საჭიროა თანხის მიმღები პირი დარეგისტრირებული იყოს კრედო ბანკის მონაცემთა ბაზაში და გახსნილი ჰქონდეს ანგარიში
• სწრაფი გადახდის აპარატით თანხის ანგარიშზე შეტანისას, მომხმარებლის იდენტიფიცირება ხდება - პირადი ნომრის და დაბადების თარიღის მითითებით
• აპარატით შეტანილი თანხის ასახვა შენს ანგარიშზე ან გაგზავნა (გზავნილის სახით) შესაძლებელია ლარში, აშშ დოლარში ან ევროში
• თუ თანხის ასახვა ხდება ლარისგან განსხვავებულ ვალუტაში, კონვერტაცია ხორციელდება კრედო ბანკის კომერციული კურსით
რა უნდა გაითვალისწინო სწრაფი გადახდის აპარატით სარგებლობისას?
• აპარატი იღებს მხოლოდ ლარის კუპიურებს/მონეტებს
• აპარატი არ იღებს 50 თეთრზე ნაკლები ნომინალის მონეტას
• ერთჯერადად გადახდილი თანხა დასაშვებია იყოს მინიმუმ 1 და მაქსიმუმ 3000 ლარის ოდენობის
• სამუშაო დღის 23:00 შემდეგ და/ან არასამუშაო დღის ნებისმიერ მონაკვეთში შესრულებული სესხის გადახდის ოპერაცია სისტემაში აისახება მომდევნო სამუშაო დღის თარიღით
• სხვა გადახდებში განთავსებული სერვისების შემთხვევაში, გადახდილი თანხის აბონენტის ანგარიშზე ასახვის სისწრაფე და თარიღი დამოკიდებულია სერვისის პროვაიდერ ორგანიზაციაზე
• თანხის გადარიცხვის ტარიფი შეადგენს - 0.5% (მინ 0.50 USD/EUR/GEL)
• გადახდის შესრულების დასტურად, აპარატიდან შესაძლებელია ფიზიკურად ამობეჭდილი ქვითრის მიღება. ქვითარზე ინფორმაციის დატანა ხდება შენ მიერ შერჩეული საოპერაციო ენის მიხედვით.

Pay Box Cash Register
Use the fast payment machines available at Credo Bank service centers for quick and convenient transactions:
• Deposit funds into your account
• Repay a loan
• Add money to your deposit
• Top up your credit card
• Apply for a loan
• Pay utility bills and other services
*Fast payment machines are available in Georgian and English.
How do I deposit money into my own account or another/third party's account?
• To deposit money into an account, the recipient of the money must be registered in the Credo Bank database and have an account open
• When depositing money into an account using a fast payment machine, the user is identified - by indicating their personal number and date of birth
• The money deposited through the machine can be reflected in your account or sent (as a transfer) in GEL, USD or EUR
• If the money is reflected in a currency other than GEL, the conversion is performed at the Credo Bank commercial rate
What should you consider when using a fast payment machine?
• The machine accepts only GEL banknotes/coins
• The machine does not accept coins with a denomination of less than 50 tetri
• The amount paid at a time is allowed to be at least 1 and at most 3000 GEL
• The loan payment operation performed after 23:00 on a working day and/or at any time during a non-working day is reflected in the system on the date of the next working day
• In the case of services listed in Other Payments, the speed and date of reflection of the paid amount on the subscriber's account depends on the service provider organization
• The fee for transferring funds is - 0.5% (min 0.50 USD/EUR/GEL)
• As confirmation of the payment, a physically printed receipt can be obtained from the machine. Information on the receipt is entered according to the operating language you have selected.