საახალწლო პერიოდში, თუ ახლობლებისთვის საზღვარგარეთ გახსნილ ანგარიშებზე თანხის გადარიცხვა გსურს, Mycredo მობაილ ბანკი საერთაშორისო გადარიცხვებზე სპეციალურ აქციას გთავაზობს!
17 დეკემებრის 10:00 საათიდან 18 დეკემბრის 18:00 საათამდე, გადარიცხე თანხა საზღვარგარეთ გახსნილ ფიზიკური პირის ანგარიშებზე და დაზოგე გადარიცხვის საკომისიო სრულად, ვინაიდან მომსახურების საკომისიო შეადგენს - 0 აშშ დოლარს/ევროს.
*გადარიცხვის შესასრულებლად დაგჭირდება მხოლოდ მიმღების ანგარიშის ნომერი, სახელი და გვარი.
გადარიცხვა შესაძლებელია მსოფლიოს მასშტაბით 50-ზე მეტ ქვეყანაში.
ტრანზაქცია სრულდება მყისიერად ან მაქსიმუმ 24 საათზე ნაკლებ დროში, რაც დამოკიდებულია მიმღებ ქვეყანაზე.
ქვეყნების ჩამონათვალი და გადარიცხვის დროების შესახებ დეტალები იხილე ბმულზე.
თუ ჯერ არ ხარ კრედო ბანკის მომხმარებელი და გსურს, 24/7-ზე ნებისმიერ დროს და ადგილას სწრაფად გადარიცხო თანხა საზღვარგარეთ გახსნილ ანგარიშებზე, გადმოწერე Mycredo მობაილ ბანკი, მარტივად გაიარე რეგისტრაცია სახის ამომცნობი ფუნქციონალის საშუალებით და ისარგებლე შეუზღუდავად!

During the New Year season, if you wish to transfer funds to your loved ones’ bank accounts opened abroad, the Mycredo mobile banking app offers a special promotion on international money transfers!
From 10:00 AM on December 17th until 6:00 PM on December 18th, transfer funds to individuals’ bank accounts opened abroad and save 100% on transfer fees, as the service commission is 0 USD / 0 EUR.
*To make a transfer, you only need the recipient’s account number, first name, and last name.
Transfers are available to more than 50 countries worldwide. Transactions are completed instantly or within a maximum of 24 hours, depending on the recipient’s country.
For the list of countries and detailed information on transfer times, please refer to the link.
If you are not yet a Credo Bank customer and would like to transfer funds quickly to bank accounts opened abroad 24/7, anytime and from anywhere, download the Mycredo mobile app, complete a simple registration using facial recognition and enjoy unlimited access to the service!